...děti chtěj tam, kde bude prča...

Kapacita: 120 lůžek v budovách a 104 lůžek v chatičkáchhttps://www.ujasanu.cz/upload/ujasanu/images/P1040075.jpg


Sociální zařízení: částečně vlastní na pokoji (5 pokojů pro cca 14 hostů), jinak společné sociální zařízení na poschodích

Stravování: polopenze, plná penze dle požadavku ubytovaných - my budeme mít celou kuchyň k dispozici a v ní vlastní profi personál!


Přijeďte poznat atraktivní přírodu Chráněné krajinné oblasti Lužické hory a Národního parku České Švýcarsko.

https://www.ujasanu.cz/upload/ujasanu/images/P1040078.jpg
Vybavení:
V hlavní budově je recepce, moderní kuchyně a jídelna pro 120 hostů, herna na stolní tenis. Venkovní ohniště s posezením, hřiště na basketbal, nohejbal, volejbal a tenis. Koupání je 300 m od objektu přímo v Chřibské. Uzamykatelné parkoviště je v objektu. Budova A nabízí čtyři čtyřlůžkové podkrovní pokoje se sprchami a WC na poschodí, zvlášť pro muže a ženy. Pokoje jsou ideální pro menší společnost. Budova B nabízí dva čtyřlůžkové pokoje se soc. zařízením (sprchy a WC), v prvním poschodí klubové posezení s barevnou TV a satelitem a čtyři čtyřlůžkové podkrovní pokoje (s možností přistýlek) s umyvadly s teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou v poschodí pouze pro tyto pokoje. Pokoje jsou prostorné, s přistýlkami je zde možné ubytovat až 25 hostů. Opět jsou vhodné pro menší skupinu návštěvníků. Budova C je třípodlažní. https://www.ujasanu.cz/upload/ujasanu/images/P1040128.jpgV přízemí a v dalších poschodích je vždy jeden dvoulůžkový pokoj se soc.zařízením (sprchy a WC) a šest čtyřlůžkových pokojů s umyvadlem s teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou vždy na poschodí zvlášť pro muže a ženy, tedy vždy pro šest pokojů. V každém poschodí je možno ubytovat 26 hostů, kapacita celé budovy je 78 lůžek (tři dvoulůžkové pokoje a osmnáct čtyřlůžkových pokojů).
V areálu rekreačního střediska je dále 26 čtyřlůžkových chatiček s celkovou kapacitou 104 lůžek. Sociální zařízení (sprchy a WC) je umístěno odděleně v přízemí budovy A. Provoz chatiček je od května do října.


Další informace:
Dovolujeme si Vás pozvat do našeho rekreačního střediska U Jasanu v Chřibské v Lužických horách, které je pro atraktivitu přírody nejen Lužických hor, ale také nově vzniklého Národního parku České Švýcarsko oblíbeným místem domácích i zahraničních turistů. Nabízené pobyty jsou vhodné pro rodinné dovolené a víkendy, svatby, rodinné a firemní oslavy, sportovní soustředění, školy a školky v přírodě, dětské letní a zimní tábory, pro zájmové kolektivy, autobusové zájezdy, oslavy významných svátků atd.https://www.ujasanu.cz/upload/ujasanu/images/P1040158.jpg

Zimní aktivity: běžky, pekáčování, sáňkování, sjezdové lyžování. Zimní sportovní areál v Jiřetíně od Jedlovou – nabízí běžkařské tratě o různých délkách, jeden lyžařský vlek na Tolštejn dlouhý 700 m s převýšením 145 m, větší vlek na Jedlovou (774 m) je dlouhý 1200 m s převýšením 260 m. Z Jedlové vedou dvě sjezdovky. K dispozici je také vlek 600 m dlouhý s umělým zasněžováním a osvětlením.

Letní aktivity: cykloturistika, jízda na koních, mototuristika, rybaření, stolní tenis, šachy, turistika. Letní sportovní areál v Jiřetíně pod Jedlovou – nabízí travnaté hřiště na kopanou, hřiště s minikopanou, atletickou dráhu, 3 antukové tenisové kurty, víceúčelové hřiště s umělým povrchem a osvětlením na basketbal, florbal, tenis, nohejbal a volejbal. Dále nabízí 3 hřiště na plážový volejbal nebo plážovou kopanou, 18 stanovišť minigolfů, venkovní bazén 25 x 10 m, https://www.ujasanu.cz/upload/ujasanu/images/P1040076.jpgdětský koutek (skluzavka, houpačky, prolézačky, pískoviště atd.), tělocvičnu na stolní tenis, fitness, sprchy a saunu. Doporučujeme Vám výlety : na vrchol Jedlové hory (rozhledna s kruhovým výhledem) , na Křížovou horu (kaple s křížovou cestou), na prohlídku zříceniny hradu Tolštejnu , na prohlídku středověké štoly sv. Jana Evangelisty, na Světlík, větrný mlýn s chráněnou ptačí rezervací, na exkurzi do sklárny z r. 1414 v Chřibské, do Jetřichovických stěn (NP České Švýcarsko) 15 km, k Dolskému mlýnu a na skalní hrad Šaunštejn 20 km, na Pravčickou bránu a do soutěsek s plavbou na lodičkách 25 km, do velice známého Kyjovského údolí (vše NP České Švýcarsko ) 10 km.

Vyhledávání

Kontakt

Kamila Lubasová Nová Ves nad Nisou 108
468 27 Nová Ves nad Nisou
724 073 669

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

 Děkujeme našim sponzorům a partnerům: 

www.prodeti.cz

 

Dětský tábor

Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti.

88x31

Borovice.cz